KONSULTACJE MARKETINGOWE

Dzień dobry!

Trafiłeś na tę stronę, bo zapewne szukasz odpowiedzi na marketingowe bolączki. Dobrze się składa! Służę radą i pomocą. 👍 O czym możemy rozmawiać? Zgłoś się do mnie, jeżeli potrzebne Ci konsultacje marketingowe w temacie:

 1. W jaki sposób promować hotel, by przyciągnąć gości?
 2. Prowadzę mały obiekt, nie zatrudniam nikogo od marketingu, od czego zacząć promocję?
 3. Jakie podjąć działania marketingowe dla hotelu, pensjonatu lub agroturystyki?
 4. Strona internetowa audyt – jak zmienić witrynę, by podnieść jej użyteczność i zyskać więcej rezerwacji bezpośrednich.
 5. Współpraca z influencerem. Od czego zacząć, jak się z nim rozliczać i analizować efekty działań.
 6. Media społecznościowe – jak przekształcić je w narzędzie sprzedażowe? Co zmienić, by zwiększyć zaangażowanie.
 7. Tworzenie doświadczeń gościa (guest experience) za pomocą Mapy Podróży Gościa Hotelowego.
 8. Jak sprawić, by gość zaangażował się w eko działania prowadzonego przez hotel?
 9. Mam pomysł na scenariusz spotu promocyjnego – potrzebuję opinii.
 10. Jak zbudować markę hotelu?
 11. Kalendarz marketera – jak zaplanować wpisy na social media i promocję?
 12. Pakiety pobytowe – jak planować, tworzyć i promować?

Jak wygląda konsultacja?


👉 Wysyłasz e-maila na adres magda@markowyhotel z informacją, jaki temat chcesz poruszyć.
👉 Umawiamy się na termin rozmowy. Konsultacja trwa od 60 do 90 minut.
👉 Chcesz skorzystać z pakietu konsultacji? Wcześniej ustalimy cele i efekty, jakie chcesz zrealizować w trakcie naszej współpracy.

🏨 🚗 Możliwe są również konsultacje w obiekcie. Cena ustalana jest indywidualnie.

Z kim będziesz rozmawiać?

Nazywam się Magda Fularska-Pacholczak i od ponad 15 lat zajmuję się komunikacją marketingową. Pomagam firmom zaplanować strategię i dobrać takie narzędzia komunikacyjne, które przełożą się na ich wzrost. 👍

🎯 Tworzyłam komunikację dla firm z sektora AGD, galerii handlowych, e-commerce, portali noclegowych oraz oczywiście branży HoReCa. Jestem absolwentką Szkoły Strategii Marki organizowanej w ramach Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Piszę dla mediów branżowych m.in. Świat Hoteli, Biznes Hotel, Hotel Management. Byłam gościem programu o marketingu i hotelarstwie „Show Must Go On!”

Cenię prostotę, dzięki której najłatwiej poznać złożoność wielu problemów. Na co dzień praktykuję pracę z głosem i ciałem metodą Lowena.

Jak się ze mną współpracuje?

OPINIE

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pani Magda realizowała dla mnie trzy przedsięwzięcia, większe i mniejsze, a do każdego z nich podchodziła bardzo indywidualnie i perfekcyjnie. Po wspólnych ustaleniach sama zajęła się wszystkimi sprawami, nawet tymi drobnymi, a ja otrzymywałem tylko na e-maila tematy do akceptacji i ewentualne zmiany.
Pani Magda potrafi dobrze doradzić, potrafi dobrze słuchać, dzięki czemu trafia w samo sedno i perfekcyjnie wykonuje projekt. Takich ludzi potrzeba nam zdecydowanie więcej, dzięki którym możemy realizować duże przedsięwzięcia. Polecam, polecam, polecam!

Norbert Pijarski
przedsiębiorca, hotelarz, właściciel portali noclegowych

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Magdę poznałam w hotelu, w którym pracowałam i dla którego ona pracowała. Obszar mojej pracy łączył się w jakiejś części również z działaniami i obowiązkami Magdy.
Magda jest osobą, z której doświadczenia zawodowego warto korzystać. Cenną jej zaletą jest to, że przy każdym projekcie słucha ludzi, ich pomysłów, propozycji a przy tym wykazuje spokój i bardzo dużą cierpliwość. Spędzałyśmy dużo czasu zawodowego ze sobą i mogę powiedzieć, że z uwagi na jej cechy charakteru należy do tych osób, których ostatnimi czasy rzadko się spotyka na polu zawodowym, ponieważ nie jest zapędzona i chaotyczna w działaniu, wszystko co robi jest od początku do końca spójne i przemyślane.
Z Magdą konsultowałam również działania marketingowe w ramach mojego sklepu internetowego.
Nasza współpraca zakończyła się bardzo dobrą znajomością również prywatną, która trwa po dziś dzień
.

Sylwia,
współwłaścicielka Ekotegesy.pl

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Świetne podejście do klienta, pełna responsywność i profesjonalizm, super merytoryczne teksty. Polecam, polecam, polecam!

Iwona Polak, NapoleonCat

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pani Magda to profesjonalista w swojej dziedzinie. Podjęła się niebanalnego zadania, gdyż mój hotel jest za granicą. Po rozmowach z nią mogłem stwierdzić, że zrobiła odpowiedni research i podeszła indywidualnie do tematu. Pomysły Pani Magdy, które wdrożyłem w życie już przynoszą żniwa w postaci pozytywnych komentarzy gości. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jej usług. 

Polecam serdecznie, Mvg Hotel Monaco