TOP 7 hoteli w Polsce na Instagramie

Czy wiedzieliście, że ciekawie prowadzony profil hotelu na Instagramie przyciąga gości? Coraz więcej osób szukając pomysłu na spędzenie urlopu bądź weekendu poza domem przegląda nie tylko Facebooka, ale przede wszystkim Instagram!

 

Media społecznościowe pomagają podjąć decyzję. Obserwujemy oficjalne konta instagramowe hoteli, ale również hasztagi, które dotyczą hoteli czy miejscowości. Podglądamy hotel oczami znanych osób i tych nam obcych. Instagram i inne media społecznościowe są nieodłącznym towarzyszem młodego człowieka i powinny być elementem każdej Mapy Podróży Gościa Hotelowego.

Zapraszam do zapoznania się z moim subiektywnym rankingiem 7 profili hoteli i obiektów agroturystycznych, które wywołały u mnie myśl: „Super! Chcę tam jechać”. A jakie Wy instagramowe profile polecacie? 

 

1. Stara Farma – gospodarstwo agroturystyczne w Beskidzie Niskim. PLUS za naturalność, sielskość i zdjęcia oddające wspomnienia z dzieciństwa.

2. Fulinowo – apartamenty w Grzybowie i Kuźnicy. PLUS za estetykę przyciągającą oko. Ten profil mnie po prostu relaksuje. Na miejscu powinno być tak samo, prawda? 😉

Wczorajszy wieczór na plaży ♥︎ ♥︎

Post udostępniony przez Apartamenty Fulinowo (@fulinowo)

3. W DRZEWACH – to apartamenty na drzewach w Nałęczowie. Mogę patrzeć i patrzeć na te zdjęcia. Ładne, z pomysłem. Ktoś ma dobre oko i ciekawie prowadzi ten profil.

 

4. Pałac Pakosław – położony jest w połowie drogi między Poznaniem a Wrocławiem. Sąsiaduje z malowniczym parkiem i stawem. Zajrzyjcie również na ich stronę internetową. Bardzo ciekawy projekt.

 

5. Pałac Zdunowo – stylowe miejsce na wesela, biznes i odpoczynek w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego.

6. Puro Hotels – wciągający, ciekawy i niebanalny. „Don’t be a tourist, be a traveller.”


7. Pałac Osowa Sień – butikowy hotel 20 km od Leszna z duszą i z zajęciami jogi!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Being surrounded by nature rejuvenates: mind, body, and soul. #palacosowasien #pałac

Post udostępniony przez Pałac Osowa Sień (@palace_osowa_sien)

 

Już poza rankingiem, zapraszam również do obserwowania profilu @markowyhotel

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ze wszystkich książek, które przeczytałam w tym roku wybrałam pięć, które bardzo gorąco Wam polecam! 🔥🤓 #top5 🔍👍🧠 „Factfulness. Dlaczego świat jest lepszy, niż myślimy, czyli jak stereotypy zastąpić realną wiedzą” Hans Rosling, Ola Rosling, Anna Rosling Rönnlund 💬 Kiedy ktoś zadaje nam proste pytania na temat światowych trendów – np. jaki procent światowej populacji żyje w biedzie; dlaczego liczba ludności na świecie rośnie; jaki procent dziewcząt kończy szkołę podstawową – zwykle udzielamy błędnych odpowiedzi. I to do tego stopnia, że szympans, który wybiera je losowo, uzyskuje lepszy wynik od nauczycieli, dziennikarzy, laureatów nagrody Nobla czy też bankierów inwestycyjnych. 💬 🔍👍🧠 „Piękny styl” Steven Pinker 💬 Dlaczego pisarstwo tak często bywa kiepskie i jak można je poprawić? Czy krótkie wiadomości tekstowe i media społecznościowe psują język? Czy współczesnym młodym ludziom zależy na dobrym stylu pisarskim? Dlaczego komukolwiek miałoby na nim zależeć? 💬 🔍👍🧠 „Porozmawiajmy o komunikacji. Mów, pisz, prezentuj skutecznie” Piotr Bucki 🔍👍🧠 „Nasz wpływowy i uległy umysł. Jak mózg daje nam siłę wywierania wpływu na innych” Tali Sharot 💬 Tali Sharot wyjaśnia m.in.: Dlaczego dowody nas nie przekonują… Czy powinniśmy straszyć ludzi, żeby coś zrobili… Jak zyskujemy moc, odpuszczając… Jak zostaliśmy przekonani do zdobycia Księżyca… Dlaczego niemowlaki uwielbiają smartfony… 💬 🔍👍🧠 „Geografia myślenia. Dlaczego ludzie Wschodu i Zachodu myślą inaczej?” Richard E. Nisbett 💬 Czy miejsce, w którym żyjemy, wpływa na nasz sposób myślenia? Dlaczego ludziom z różnych kultur tak trudno jest się porozumieć? W jakim stopniu o tym, kim jesteśmy, decyduje geografia? 💬 #książki #książka #bookstagram #czytam #book #czytambolubie #books #booklover #ksiazka #czytanie #reading #czytambolubię #instabook #ksiazki #czytamy #takczytam #polishbookstagram #2019booklovers #instagood #retro

Post udostępniony przez Magda / o marce i komunikacji (@markowyhotel)

 

Przeczytaj też: Hotel na Instagramie i współpraca z influencerem – jak sprzedawać przez social media

Zobacz: Marketingowy bełkot, czyli dlaczego Twoja oferta nie jest wystarczająco dobra?